O Nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „LEKCJA” prowadzi :

szkolenia dla kandydatów na kierowców kat. B, B+E, C, C+E, D, D+E , na operatorów wózków widłowych, kursy ADR – podstawowe i specjalistyczne, szkolenia okresowe, kwalifikację wstępną i kwalifikację wstępną przyspieszoną oraz uzupełniającą.
Firma istnieje od 1997 roku. W okresie tym wyszkoliliśmy tysiące kursantów. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić solidne podstawy teoretyczne jak i praktyczne do pozytywnego zdania egzaminu, a przede wszystkim bycia dobrym i bezpiecznym kierowcą.
Każdy z kursantów traktowany jest indywidualnie. zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby jak najlepiej opanować technikę prowadzenia pojazdu.
Stawiamy sobie za cel, takie wyszkolenie kursanta, aby zdał on egzamin za pierwszym podejściem.
Ćwiczenia przygotowujące do egzaminu teoretycznego odbywają się w czasie dostosowanym do potrzeb kursanta.
Prowadzimy również jazdy doszkalające. Jeśli czujesz się niepewnie za kierownicą lub ośrodek w którym się szkoliłeś nie spełnił Twoich oczekiwań, bądź masz problem ze zdaniem egzaminu – ZAPRASZAMY DO NAS !!!
Postaramy się przekazać Ci swoją wiedzę w najlepszy możliwy sposób, abyś posiadał umiejętność sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze.

ZAPRASZAMY!
ZESPÓŁ OSK LEKCJA